Bu hafta sonu Rocket League ücretsiz

Rocket League bu hafta sonu ücretsiz. PC Playstation 4 ve Xbox One Platformu üzerinden çıkışını sergileyen Rocket League yeni duyurusu ardından bu hafta sonu sadece PC kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulacak.

 

25 Milyondan fazla oyuncuya sahip olan Rocket League sadece Steam mağazası üzerinde ücretsiz oynanabilecek. Tabii’ki şunu da belirtmek isteriz bu oyun Steam kütüphaneniz’de kalmayacak oyun süresi bittikten sonra Steam tekrar aynı fiyatıyla satmış olacak. Yani steam oyunu geri çekecek. Ancak kampanya bitiminden sonra indirim ile oyunu satın alabilirsiniz. Eğer Rocket League oynamadıysanız sizlere tavsiye ediyoruz ki bilgisayarınızın başından kalkamayacaksınız.

 

Her hafta sonu Steam mağazası Ücretsiz olarak oyun veriyor.  Sadece çinli oyuncular komple ücretsiz olarak Rocket League oynayabilecek. Tencent Çin’li oyunculara ücretsiz bir şekilde getiriyor.  Oyun içeriğine birden fazla ek pakette satın alabilirsiniz. Çünkü Rocket League daha fazla oyuncu kazanmak için sürekli yeni ek paketler çıkarıyor. Ben Rocket League oyuncusuyum sizlere oyunu şiddetle tavsiye ediyorum yukarıda ki yazımız’dada belirttiğimiz gibi.

 

 

Son olarak ufak bir dipnot:  Kütüphanenizde eğer Rocket League varsa ve daha önce satın aldıysanız bunu etkilemeyecektir.  Satın aldıysanız gönül rahatlığı ile oynayabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir