Crash Bandicoot İnsane Trilogy PS4 Yeni oynanış video’su sızdırıldı

 

Son Zamanlar’da duyurusu yapılan Crash Bandicoot İnsane Trilogy bir kaç gün önce Facebook Sayfası üzerinden yeni oynanış videosunu yayımladı. Video‘yu izlediğiniz süre içerisinde genel oynanış , yenilenen grafik detayları , ekstra bonus bölümler , ayrıca geliştirilmiş karakterimize görebiliyoruz.

 

See Crash master the river dance in today’s playthrough of Upstream, the fifth level of Crash Bandicoot in the N. Sane Trilogy!

Crash Bandicoot paylaştı: 17 Nisan 2017 Pazartesi

 

 

30 Haziran 2017 Tarihin’de  Playstation 4 ve Playstation Pro konsollarına özel olarak çıkışını sergileyecek. Oyun gayet hoş görünüyor ama bu sadece oyunun İlk Paketin’den. Ayrıca bu paketler içerisinde Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back ve Crash Bandicoot Warped oyunlarını barındırıyor. Bu serinin yapımcısı ve geliştiricisi ise Vicarious Visions‘dur.  Fiyat bilgisine’de göz atacak olursak Playstation Store Türkiye Fiyatıyla 119 TL olarak açılışını sergileyecek.

 

 

Daha önce bu oyunun hangi Platforma çıkacak şeklinde meraklanan oyuncular vardı. Bazı yabancı sitelerde ön siparişte PC olarak yer alacağı açıklanmıştı. Fakat bu son zamanlar’da PC için çıkacağı söylenmişti. Ama Playstation UK‘nin göndermiş olduğu Mail’de tüm bu söylenenleri yalan olarak çıkarttı. Çünkü Crash Bandicoot sadece Playstation 4 serisine özel olarak çıkacağının bilgisini tüm oyunculara aktardı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir