Uncharted 4 İnceleme PSGTR

Öncelik olarak Naughy Dogs tarafından geliştirilen ve serinin en çok beğenilen oyunu olan Uncharted 4 hakkında detaylı bir inceleme yaptık.

Aksiyon dolu sahneler

Oyunun senaryosu ve aksiyonu bol olan Uncharted 4 başarılı yapımlardan biri oldu. Ve hiç şüphesiz olanak itibariyle konsol sahibi olan kişilerin eğlencesini eksik etmedi.

Aslında daha önceki bu serinin oyunlarına da baktığımızda oyunun konusunu bildiğimiz gibi bir hazinenin peşine düşüyoruz. Ama bu kez oyun içerisinde oldukça işimiz zor neden diye soracaksanız oyunda yönettiğiniz karakter Sam’in hayatı da söz konusu.

Uncharted 4 Hikayesi

Hikayemiz bol aksiyonlu olarak geçiyor ve aşırı derece sürükleyici olarak oyun içerisinde yaşadığımız çocukluk hallerine yani Nathan ve ağabeyi olarak Sam’in yetimhanede ki çocukluk hallerine dönüyoruz.

Aradan 15 yıllık bir süre geçtiğinde öldüğünü sandığınız Sam tekrar yıllar önce peşinde olduğumuz bu büyük hazinenin arayışına başlıyoruz.

Uncharted 4 oldukça beğenildi

Aslında bakacak olursak Uncharted 4 çok beğeniyoruz ve gerçekten olasılıkla grafik olarak muhteşem bir oyun deneyimi sunmuşlar. Benim görüşüm oyun içerisinde aksiyon olması ancak baktığımızda Uncharted 4 elbette diğer serilere göre daha iyi bir oyun motoru sergilemiş ve mekaniklere de sahip olmuş. Oyun da en büyük özelliklerden biri olan yönettiğimiz karakterin ayırt edilemez ve Drake’nin engelleri aşması oldukça zor gibi görünüyor.

Uncharted 4 Türkçe Altyazı

Geçtiğimiz bu son yıllara göre Sony’nin Türkçe Altyazı ve Türkçe Dublaj olan tutumu Uncharted 4’de Türkçe altyazı olarak ta oyuncularımıza sunuyor. Ayrıca bu oyunu kesinlikle ve kesinlikle şiddetle tavsiye ediyorum ki herkesin oynayacağı bir oyun olarak eşi benzeri olmayan yapımlar arasına ekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir