Battlefield’da kullanacağımız silahlar belli oldu

Uzun bir süredir beklediğimiz Battlefield’dan haberler gelmeye devam ediyor. Oyun dünyasında Battlefield tanıtım ve fragmanları yayınlanmış izlenme rekorlar kırmıştı. Ancak yeni silahlar ve kullanıcağımız silahlar hakkında bilgiler geldi. Detayları haberimizde inceleyebilirsiniz.

Oyun dünyasında alınan kararlar doğrultusunda Battlefield 1.Dünya Savaşın’da Osmanlı Devleti’ne karşı bir savaş bizleri bekliyor. Ancak oyun tarihinde dünyanın en iyi oyunu olacak ve adını altın harfler ile yazdıracak kadar iddialadı.

Oyun dünyasının en gelişmiş olan oyunu Battlefield otomatik silahlar ile donatılmış gelişmiş tanklar hızlı uçaklar jetler süngürler ile iç içe savaş tecrübesi yaşatıcak olan Battlefield 1 için en çok merak edilen oyun içerisinde bulunacak olan özel silahlar.  Bu durum bizleri heycanlandırıyor açıkçası

Sabırsızlıkla beklediğimiz Battlefield çok ciddi olacağını umuyoruz. Ayrıca haberimizin detaylarını incelerken bu silahlar neler olacak şöyle bir göz atalım.

Çivili Topuz

O kadar yaygın olmadığı Çivili Topuz Battlefield silahların arasında,, yakın mesafeleri çatışmalar olduğu zaman kullanılabilir. Hem kolay imal edilebilmesi hem de korkutucu etkisi olan topuzlar savaş esnasında’da ihtiyacımız olacak.

Diğer silahlarla ilgili yedi buçuk dakikalık bir video eklemek istedik videoya göz atabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir