İşte Yeni God of War Çıkış Tarihi Belli Oldu !

Playstation’un efsane serisi olan  God of War  Sürpriz bilgiler ile gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta duyurusunu yapan E3 bir çok oyuncuyu heyecanlandırmıştı.  Fakat E3 God of War ile ilgili ne zaman etkinlik yapacak bilgisini daha henüz edinemedik.  Bu süreçte oyunla ilgili yeni haberler geldiğinde sitemizde paylaşacağız.

 

 

God of War PS4 2017 E3 Etkinliği ne zaman yapılacak oyunun ikinci bir Video’su ne zaman yayımlancak net bir bilgiye sahip değiliz. Fakat E3 Her an bir sürpriz yapabilir.

 

PS4 Konsolunda bir çok oyunun çıkış tarihinin ve yapılması gereken açıklamalar oldukça önemli bilgilerdir. Örnek olarak Red Dead Redemption 2’yi göze alalım. Bu oyunun açıklaması henüz yapılmadan bir çok oyun perakendeci’si Red Dead Redemption 2′yi satışa çıkarmıştı.  Çıkış tarihi ise 31 Ekim 2017 olarak gösterilmişti. Bu çıkış tarihi resmi bir tarihti aslında. Fakat bu oyun nihayet resmi bir açıklamaya kavuştu ve resmi olarak Rockstar Games çıkış tarihi 2017’nin son çeyreği olarak belirledi.   Çıkış Tarihlerinde South Park: The Fractured But Whole ile de yaşandı.  Oyunun yapımcısı normal’de çıkış tarihini 31 aralık 2016 tarihi olarak duyurmuştu. Sonrasında oyun tekrar’dan ertelendi. Oyun hakkında’da resmi bir çıkış tarihi verilmedi.

 

Amazon sitesinin bilgisine göre oyunun aktörü 2017 tarihini göstermesi oyuncular için yeterli değilse bir bilgi daha aktaralım size.  Playstation Twitter adresinden bir anket yayımlamıştı. Bu anket içerisinde 2017 senesinde hangi oyunları bekliyorsunuz şeklinde bir soru soruluyordu. Ankette 3 seçenek vardı Horizon: Zero Dawn, Red Dead Redemption 2 ve God of War. Ama bu anket paylaşıldıktan kısa bir süre sonra kandırıldı. Çünkü oyunun çıkış tarihi verilmişti. Ama bunlar sadece bir söylenti umarız yeni çıkıcak oyunlar arasında olan God of War bizi hayal kırıklığına uğratmaz.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir