9 Mayıs bu hafta çıkacak oyunlar belli oldu-

Bu hafta çıkıcak oyunları haberimizde inceleyebilirsiniz.

Bu hafta çıkışını sergileyecek ve raflarda yerini alacak olan ve sayısı düşük olmasına rağmen çıkacak oyunların kaliteli ve doyurucu olması bizlere güzel ve yoğun bir hafta sunmakta. 9-16 Mayıs arası yayımlanıcak oyunlar arasında dikkat çeken oyunlar DOOM ve Uncharted 4 A Thief’s End olarak gözüküyor.

DOOM_Multiplayer_730x411

Uzun süredir merakla beklenen ancak yüksek sistem gereksinimlerine sahip olan DOOM bir çoğumuzun oynama fırsatını bulamayacağını ve efsane serinin son oyunu olan DOOM sonunda 13 mayısta raflarda yerini alacak.

23815901722_4d1edf4ed1_b

Ve son olarak merakla beklediğimiz Uncharted 4 A Thief’s End‘i unutmuyoruz. PS4 üzerinden kredi kartıyla oyunu satın aldığınız taktirde 44 GB‘lık bir önyükleme gerekiyor ve güncelleme (update) 5 GB ek bir güncelleme gerekiyor yani toplamda 50 GB‘lık indirme söz konusu olacaktır.

Bu haberde bir bonus haberi olarak ta paylaşım yapmak istiyoruz. Paradox Studios‘un son oyunu Stellaris, uzayda geçen, oldukça derin bir strateji oyunu olarak lanse edildi. Haziran ayında çıkışını yapacak Hearts of Iron 4’e kadar, strateji severlerin açlığını giderebilecek bir yapım olan Stellaris’e de bakmanızı öneriyoruz..

İşte piyasaya çıkacak oyunlar

10 Mayıs 2016

Stellaris (PC)

Uncharted 4 A Thief’s End – (Playstation)

Battle ford Kronos ( Playstation 4 , xBox One)

13 Mayıs 2016 

DOOM (PC, PlayStation 4, Xbox One)

Disney Art Academy (3DS)

Grand Prix Rock’N Racing (Xbox One)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir